Kontakt

Asume Tallinna ida-osas Lasnamäel, Peterburi-, Mustakivi- ja Osmussaare tee ristmikul, kesklinnast 10 minuti autosõidu kaugusel. Meie juurde jõudmiseks on kõige otstarbekam sõita mööda Peterburi- või Laagna teed ("Lasnamäe kanal"). Inimesed, kes kasutavad ühistransporti, pääsevad meie juurde bussiga nr 35, mis väljub Narva mnt algusest. Fakto Auto AS-le lähim peatus on Mahtra.

Fakto Auto AS

reg. nr. 10777847
Osmussaare 10/Peterburi tee 97
13811 TALLINN
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Võta ühendust

Lahtiolekuajad

Teenindus E-R 8.30-18.00
Varuosade osakond E-R 8.30-18.00
Uute ja kasutatud sõidukite müük
E-R 9.00-18.00, L 10.00-15.00

Vaata asukohta kaardil

Kontaktid

Üldtelefon 638 9200
Sõidukite müügiosakond 638 9260
Teeninduse osakond 638 9290
Varuosade osakond 638 9255
Kahjukäsitlus 638 9272
Faks 638 9201

Fakto Auto on Eesti vanimaid autoettevõtteid. Oleme tegelenud sõidukite müügi, hoolduse ja remondiga alates 1990. aastast. Teenindame kliente Tallinnas, Lasnamäel, Osmussaare tn 10/Peterburi tee 97.

Meie ülesanne on pakkuda klientidele professionaalset müügi- ja nõustamisteenust sõidukite soetamisel ning kõrge kvaliteediga teenindamist.

Fakto Auto on oma sümboliks valinud apelsini. Apelsin on puuvili, mille rõõmsavärvilise koore all on peidus mahlakas ja tervislik sisu, mida on maitsev süüa aga samuti mugav jagada sõpradega.

Fakto Auto soovib olla ettevõte, kus pealispinna all on peidus oskused, sõbralikkus, ausus ja loovus, mida me kasutame oma igapäevatöös ning soovime jagada oma klientidega. Apelsinist lähtuvalt on sõnastatud meie slogan: Väärtus peitub sisus.

Meie visioon on saada tarbija eelistatumaks valikuks.

Meie missioon on pakkuda parimat väärtust klientidele, töötajatele ja omanikele.

Fakto Auto AS on eraõiguslik Eesti ettevõte, registreerimisnumber 10777847, aadress Osmussaare t 10, Tallinn 13811. Ametlik e-posti aadress See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. . Ettevõtte põhitegevus on autode müük ja hoolduse ning remonditeenuse pakkumine.

Käesolevas dokumendis kirjeldame kuidas Fakto Auto AS töötleb Teie isikuandmeid kui võtate meiega ühendust, külastate meie ettevõtet, sõlmite lepinguid või tarbite teenuseid. Privaatsustingimused kehtivad kõigile füüsilisest isikust klientidele ja teenuste kasutajatele.

1. Millistel eesmärkidel me küsime Teie isikuandmeid?

Isikuandmeid küsime Teilt meievahelise lepingulise suhte hoidmiseks, mis hõlmab kauba pakkumiste koostamist, ostu-müügi protsessi ettevalmistamist ning teostamist, tehnilise hoolduse ja remondi läbiviimist ja muude kaasnevate toimingute (asendus- või rendiauto kasutamine jms) teostamist. Ka küsime teilt isikuandmeid meie poolt vahendatavate teenuste pakkujate jaoks (finantseerimine, kindlustus jms). Teie nõusolekul kasutame isikuandmeid ka uudiskirjade, sooduspakkumiste, meeldetuletuste, kutsete ja muude teadete saatmiseks.

2. Milliseid isikuandmeid me küsime?

Küsime teilt nime, isikukoodi, aadressi, e-posti aadressi, sidevahendite numbrit. Proovisõidu teostamiseks ka juhiluba ja selle kehtivust.

3. Kui kaua me Teie isikuandmeid säilitame?

Säilitame teie andmeid niikaua kuni see on vajalik meievaheliste lepingute täitmiseks ja sellest tuleneda võivate nõuete esitamiseks. Kui seadus näeb ette säilitada teie isikandmeid kauem kui lepingulised kohustused seda nõuavad, siis lähtume seadusest.

4. Kellele edastame Teie isikuandmeid?

Me ei edasta teie isikuandmeid kolmandatele isikutele, väljaarvatud tarnijatele, kellega oleme lepingulistes suhetes ja nende lepingupartneritele, kes osutavad neile teenuseid ja omavad volitatud töötleja lepingut. Edastame vajadusel teie isikandmeid ka õiguskaitse ning riiklike ametite esindajatele, kellel on nendele ligipääsuks seaduslik alus.

5. Kuidas me kaitseme Teie isikuandmeid?

Me kasutame teie andmete kaitsmiseks kõiki vajalikke organisatoorseid ja tehnilisi meetmeid, turbetehnoloogiaid ja turvatoiminguid, eesmärgiga välistada volitamata isikute juurdepääs nii süsteemides käideldavatele andmetele kui ka füüsiliselt meie arvutivõrgu infrastruktuurile.

Volitatud isikute puhul jälgime põhimõtet, et juurdepääs oleks tagatud vaid tööülesande täitmiseks vajalikule teabele.

6. Kuidas Te saate oma isikuandmetega tutvuda?

Andmetega tutvumiseks külastage meie ettevõtet või pöörduge meie poole kirjalikult ja avaldage soovi oma isikuandmetega tutvuda. Isikuandmetega tutvumist saame võimaldada vaid juhul kui Teie isikusamasus on kontrollitav.

Teil on alati õigus oma isikuandmeid parandada või nende töötlemine lõpetada.

7. Kuidas Te saate oma isikuandmed kustutada?

Isikuandmed kustutame teie kirjaliku avalduse põhjal, väljaarvatud juhul kui seda ei võimalda kehtivad lepingud või seadused.

8. Kuidas saate isikuandmeid üle kanda teise ettevõttesse?

Teie isikuandmete kandmiseks teise ettevõttesse väljastame Teie kirjaliku avalduse alusel Teile andmed elektrooniliselt masinloetaval kujul.

9. Kellel on juurdepääs Teie andmetele?

Teie isikuandmetele pääsevad ligi vaid need Fakto Auto AS töötajad kelle tööülesannete hulka see kuulub ja mahus, mis on ülesannete täitmiseks vajalik. Vastavad töötajad on isikuandmete kaitse üldmäärusest informeeritud. Samuti pääsevad vajadusel teie isikuandmetele ligi riiklike organisatsioonide ja õiguskaitseorganite töötajad kellel on selleks seadusest tulenev õigus.

10. GPS seadmete kasutamine

Me kasutame oma vara kaitsmiseks, probleemolukordade lahendamiseks ja tööprotsessi sujuvuse huvides autodel GPS seadmeid.

11. Videovalve kasutamine

Kasutame videovalvet meie klientide ja töötajate turvalisuse ning vara kaitsmise eesmärgil.

12. Tingimuste muutmine

Fakto Auto AS võib käesolevaid tingimusi igal ajal muuta või täiendada.

13. Kontaktid

Küsimuste tekkimisel palume helistada telefonil 6389200. Kirjalikus vormis pöördumised palun saata e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tavapostiaadressile Osmussaare t 10, Tallinn, 13811 Eesti.

Teie Fakto Auto AS

E10 kütus

29.03.2019

Üle Euroopa on eesmärgiks saavutada õhu kvaliteedi tase, mis ei suurendaks negatiivset mõju ja ohtu inimeste tervisele ja keskkonnale. Selleks on kehtestatud mootorikütustele kvaliteedi nõuded,...

Loe edasi...

Nissan pärjati esindusliku rahvusvahelise auhinnaga „Tippkvaliteet kliimalahendustes“

26.06.2018

Auhind on osa Financial Times’i ja Maailmapanga gruppi kuuluva International Finance Corp.-i äriauhinnast. Nissan sai auhinna V2G (sõidukist - elektrivõrku) tehnoloogia ja elektrisõiduki akude...

Loe edasi...

Nissan otsib kiiremaid Gran Turismo mängureid

20.06.2018

Nissani tippsõitjad FIA sertifitseeritud Gran Turismo arvutimängu Tootjate Sarja meistrivõistlusel saavad auhinnaks unelmate reisi. Nissan otsib järgmise generatsiooni kiireid PlayStation’i...

Loe edasi...

Nissani edasimüüja Fakto Auto AS nimetati Baltimaade parimaks järelturunduse esinduseks

15.06.2018

See on nüüd ametlik – kõige pädevam Nissani järelturunduse edasimüüja Baltimaades on Fakto Auto AS. Jaapani kaubamärgi esindaja nimetati parimaks edasimüüjaks selle suurepäraste tulemuste põhjal...

Loe edasi...

Uus Nissan Leaf pälvis What Car? 2018 auhinna „Parim elektriauto“

25.01.2018

London. 23. jaanuaril toimunud iga-aastasel What Car? auhinna tseremoonial pälvis uus Nissan LEAF auhinna „Parim elektriauto“. Seda samal ajal kui Nissan esma esitles maailma enimmüüvamat...

Loe edasi...

Fakto Auto salongis on võimalik sõlmida nii liiklus- kui KASKO kindlustuslepinguid. Nõustame Teid ja aitame valida just Teie vajadustele sobivaima kindlustuspakkumise.

Meie koostööpartneriteks on: